Znajdź mieszkanie
>

Aktualności

Osiedle Świergotki - współpraca z Tabelaofert

16.10.2023

Miło nam poinformować, że rozpoczęlismy współpracę z portalem www.tabelaofert.pl

Serwis tabelaofert.pl umożliwia przegładanie naszej oferty przy użyciu wirtualnego spaceru oraz prezentacji 3D.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia:

https://tabelaofert.pl/swiergotki-etap-ii-przepiorki-szczecin-polnoc-zelechowa-mieszkania-na-sprzedaz,i8785252#tab_3d

 

Czytaj więcej

Osiedle Świergotki - Etap II

04.04.2023

Kończymy realizację pierwszego etapu Osiedla Świergotki. Z chwilą zakończenia ostatnich prac na pierwszym etapie, uruchamiamy realizację etapu drugiego. Budowa zaplanowana została na kolejne półtora roku. Z końcem 2024 roku wszystkie prace związane z realizacją Osiedla Świergotki powinny zostać zakończone.

 

Czytaj więcej

Świergotki – Usługi

09.03.2021

Niebawem rozpoczniemy budowę pierwszego etapu Osiedla Świergotki.

W parterze budynku nr I zlokalizowany będzie zespół ośmiu lokali usługowych oraz paczkomat. Powierzchnie lokali mieścić się będą w przedziale od 78 do 99 metrów kwadratowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali usługowych na naszej stronie. 

Czytaj więcej

Pod Papugami - II Etap

16.10.2020

Miło nam poinformować, iż dnia 12 października 2020 r. podpisano umowę na realizację II Etapu osiedla Pod Papugami (Budynki III, IV, V).

O terminowość oraz najwyższą jakość usług budowlanych zadba firma PTB Nickel oddział Szczecin. 

https://www.ptbnickel.pl/realizacje/obiekty-kubaturowe/pod-papugami/

 

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

14.04.2020

W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników informujemy, że wdrożyliśmy specjalne środki ostrożności oraz procedury zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

 Informujemy, że nasze Biuro Sprzedaży działa w dotychczasowych godzinach (pon. – pt. : 8.00 – 16.00), ale rekomendujemy zastąpienie wizyt osobistych kontaktem mailowym i telefonicznym – jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerami tel: +48 507 014 314, +48 507 014 814, +48 507 680 000, +48 507 580 000 oraz adresem e-mail: biuro@horizon.szczecin.pl 

 W biurze dostępna jest pełna oferta firmy HORIZON.

 Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem oraz do odwiedzenia naszej strony horizon.pl

  Ponadto informujemy, że prace budowlane na wszystkich naszych inwestycjach są kontynuowane z zachowaniem wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa.

 Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapewniamy, że naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo oraz zapewnienie ciągłości  obsługi.

 Zespół Horizon

Czytaj więcej

Pod Papugami - rozpoczęcie robót budowlanych

07.11.2019

Dnia 16.10.2019 nastąpiło rozpoczęcie robót budowlanych nowego osiedla Pod Papugami. Generalnym wykonawcą całego zadania inwestycyjnego w formule "pod klucz" jest firma PTB Nickel.

Więcej informacji na temat wykonawcy: 

http://www.ptbnickel.pl/realizacje/obiekty-kubaturowe/

http://www.ptbnickel.pl/o-nas/certyfikaty-nagrody/

Czytaj więcej

Osiedle Pod Papugami - Nowa inwestycja

10.10.2019

Generalnym Wykonawcą osiedla mieszkaniowego Pod Papugami będzie nasz dotychczasowy, sprawdzony partner, firma PTB Nickel z Poznania. Budowa powinna ruszyć w najbliższych dniach. Premiera nowej oferty będzie miała miejsce na najbliższych Targach Nieruchomości, które odbędą się w dniach 12-13 października na NETTO Arenie w Szczecinie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Bocianie Gniazdo - Status prac

10.10.2019

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia budowy budynków nr II oraz III. Obecnie trwają prace wykończeniowe w obrębie części wspólnych. Montowane są balustrady klatek schodowych, układane są płytki gresowe na posadzkach, ściany zostały przygotowane do malowania, zamontowane zostały już windy. Lokale mieszkalne sukcesywnie przygotowywane są do wydania Klientom. Zagospodarowanie ternu zaczyna nabierać ostatecznego kształtu.

Czytaj więcej